Velinský Adam

FK Horní Ředice
Dres
13
lis 12, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 15, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
26
Góly
1
V základní sestavě
25
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 097
Hodnocení
6,35
Žluté karty
10
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 13 Svitavy V 2 - 4 80 0 1 0 6,5
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 6 Hlinsko V 3 - 1 94 1 0 0 7,7
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 30 Brandýs nad Labem V 1 - 4 96 0 0 0 7,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 23 Chlumec nad Cidlinou V 4 - 0 45 0 1 0 6,5
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 16 Spartak Police nad Metují R 3 - 3 94 0 1 0 5,5
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 8 Turnov P 3 - 2 62 0 0 0 5,3
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 1 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 2 - 1 70 0 0 0 6,8
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 26 Chrudim P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 18 Přepeře V 1 - 0 93 0 0 0 7,1
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 11 Vysoké Mýto P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 097 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 097 2 097
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
57 2,45
Obdržené góly na hřišti
27 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
30 1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,26

Disciplína

Žluté karty
10 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 79 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 79 %

Sezóny

4. liga
Horní Ředice 2025/2026 2612 0971006,35
Vysoké Mýto 2021/2022 – 2023/2024 4852 5331006,31
Celkem 7464 6302006,33
5. liga
Vysoká nad Labem 2024/2025 1421 055515,80
Celkem 1421 055515,80
6. liga
Vysoká nad Labem 2023/2024 127983207,46
Celkem 127983207,46
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení