Velinský Adam

FK Horní Ředice
Dres
13
lis 12, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 15, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
26
Góly
1
V základní sestavě
25
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 097
Hodnocení
6,35
Žluté karty
10
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 7, 2025 Náchod P 0 - 3 21 0 0 0 5,5
  2. VOTROK Krajský přebor kvě 24, 2025 Jiskra Hořice V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 2 94 0 0 0 7,3
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2025 Dobruška P 1 - 2 95 0 0 0 5,3
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Jaroměř R 1 - 1 94 1 1 0 6,7
  6. VOTROK Krajský přebor dub 23, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 2 74 0 2 1 3,3
  7. VOTROK Krajský přebor dub 19, 2025 Sokol Třebeš P 1 - 0 61 0 0 0 5,3
  8. VOTROK Krajský přebor dub 12, 2025 Týniště nad Orlicí V 1 - 0 14 0 0 0 6,1
  9. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Sokol Železnice P 1 - 0 56 0 0 0 5,4
  10. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Třebeš P 2 - 5 81 0 1 0 4,6
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 097 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 097 2 097
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
57 2,45
Obdržené góly na hřišti
27 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
30 1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,26

Disciplína

Žluté karty
10 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 79 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Horní Ředice 2025/2026 2612 0971006,35
Vysoká nad Labem 2024/2025 1421 055515,80
Vysoká nad Labem 2023/2024 127983207,46
1. A třída 127983207,46
Vysoké Mýto 2023/2024 112561206,34
Fortuna Divize C 112561206,34
Vysoké Mýto 2022/2023 111714506,18
Fortuna Divize C 111714506,18
Vysoké Mýto 2021/2022 2621 258306,36
Fortuna Divize C 2621 258306,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení