Velinský Adam

FK Horní Ředice
Dres
13
lis 12, 2002
23 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 15, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
26
Góly
1
V základní sestavě
25
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 097
Hodnocení
6,35
Žluté karty
10
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 19, 2022 Sparta Kolín R 1 - 1 6 0 0 0 –
  2. Fortuna Divize C bře 12, 2022 Poříčany V 2 - 0 15 1 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C říj 30, 2021 Velké Hamry P 4 - 1 26 0 0 0 5,8
  4. Fortuna Divize C říj 23, 2021 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 63 0 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C říj 17, 2021 Benátky nad Jizerou R 1 - 1 63 0 0 0 5,6
  6. Fortuna Divize C říj 9, 2021 Sokol Libiš V 1 - 0 82 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C říj 3, 2021 Hlinsko P 2 - 1 38 0 0 0 5,8
  8. Fortuna Divize C zář 28, 2021 Náchod V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  9. Fortuna Divize C zář 25, 2021 Kosmonosy P 0 - 3 54 0 0 0 5,8
  10. Fortuna Divize C zář 19, 2021 Čáslav V 0 - 2 9 0 0 0 –
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 097 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 097 2 097
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,35 6,35

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,04

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
57 2,45
Obdržené góly na hřišti
27 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
30 1,29
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,26

Disciplína

Žluté karty
10 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 79 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Horní Ředice 2025/2026 2612 0971006,35
Vysoká nad Labem 2024/2025 1421 055515,80
Vysoká nad Labem 2023/2024 127983207,46
1. A třída 127983207,46
Vysoké Mýto 2023/2024 112561206,34
Fortuna Divize C 112561206,34
Vysoké Mýto 2022/2023 111714506,18
Fortuna Divize C 111714506,18
Vysoké Mýto 2021/2022 2621 258306,36
Fortuna Divize C 2621 258306,36
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení