Bešík Tomáš

FK Černilov
Dres
8
zář 3, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 23, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
146
Hodnocení
5,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga srp 22 Náchod "B" V 5 - 1 6 0 0 0 –
  2. AGRO CS 6. liga srp 16 Slavia Hradec Králové "B" R 0 - 0 46 0 0 0 6,0
  3. AGRO CS 6. liga srp 9 Slovan Broumov P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 13 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 1 95 0 1 0 4,8
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 6 Jiskra Hořice P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 30 Trutnov "B" V 2 - 3 91 0 0 0 6,8
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Kostelec nad Orlicí V 2 - 0 94 1 0 0 8,3
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 17 Česká Skalice P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 9 Lázně Bělohrad P 0 - 1 95 0 0 0 5,2
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Nové Město nad Metují V 0 - 1 97 0 0 0 7,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 146 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
146 146
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,62
Obdržené góly na hřišti
2 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,62
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 18 % Hodnocení 31 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

5. liga
Černilov 2020/2021 – 2021/2022 180900205,38
Celkem 180900205,38
6. liga
Černilov 2024/2025 – 2026/2027 6314 567505,82
Celkem 6314 567505,82
7. liga
Černilov 2022/2023 – 2023/2024 4913 787406,32
Celkem 4913 787406,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení