Bešík Tomáš

FK Černilov
Dres
8
zář 3, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 23, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
146
Hodnocení
5,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor čvn 9, 2022 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 9 - 0 23 0 0 0 5,9
  2. MIACOM Krajský přebor čvn 4, 2022 Červený Kostelec P 1 - 5 92 0 0 0 4,9
  3. MIACOM Krajský přebor kvě 28, 2022 Sokol Třebeš P 2 - 2 92 0 0 0 6,0
  4. MIACOM Krajský přebor kvě 22, 2022 Jaroměř P 5 - 0 65 0 1 0 4,9
  5. MIACOM Krajský přebor kvě 14, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 6 19 0 0 0 5,8
  6. MIACOM Krajský přebor kvě 7, 2022 Kostelec nad Orlicí P 4 - 0 63 0 0 0 5,1
  7. MIACOM Krajský přebor dub 30, 2022 Vysoká nad Labem P 2 - 5 23 0 0 0 5,9
  8. MIACOM Krajský přebor dub 23, 2022 Dobruška P 1 - 0 59 0 0 0 5,3
  9. MIACOM Krajský přebor dub 16, 2022 Libčany P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  10. MIACOM Krajský přebor dub 10, 2022 Cidlina Nový Bydžov P 12 - 0 90 0 0 0 4,5
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 146 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
146 146
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,62
Obdržené góly na hřišti
2 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,62
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 18 % Hodnocení 31 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 30146005,60
AGRO CS 6. liga 30146005,60
Černilov 2025/2026 3012 428305,55
AGRO CS 1. A třída 3012 428305,55
Černilov 2024/2025 3001 993206,12
AGRO CS 1. A třída 3001 993206,12
Černilov 2023/2024 2612 202106,55
Černilov 2022/2023 2301 585306,07
Černilov 2021/2022 170896205,38
Černilov 2020/2021 10400
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení