Bešík Tomáš

FK Černilov
Dres
8
zář 3, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 23, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
146
Hodnocení
5,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor dub 2, 2022 Slavia Hradec Králové P 0 - 4 92 0 0 0 4,9
  2. MIACOM Krajský přebor bře 27, 2022 Jiskra Hořice P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  3. MIACOM Krajský přebor bře 19, 2022 Jičín P 1 - 1 28 0 1 0 6,0
  4. MIACOM Krajský přebor bře 13, 2022 Vrchlabí P 2 - 0 19 0 0 0 5,9
  5. MIACOM Krajský přebor říj 24, 2021 Sokol Třebeš P 3 - 1 15 0 0 0 5,7
  6. MIACOM Krajský přebor zář 18, 2021 Dobruška P 0 - 3 27 0 0 0 5,6
  7. MIACOM Krajský přebor zář 4, 2021 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 5 8 0 0 0 –
  8. VOTROK Krajský přebor srp 29, 2020 Kostelec nad Orlicí V 3 - 0 4 0 0 0 –
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 146 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
146 146
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,62
Obdržené góly na hřišti
2 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,62
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 18 % Hodnocení 31 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 30146005,60
AGRO CS 6. liga 30146005,60
Černilov 2025/2026 3012 428305,55
AGRO CS 1. A třída 3012 428305,55
Černilov 2024/2025 3001 993206,12
AGRO CS 1. A třída 3001 993206,12
Černilov 2023/2024 2612 202106,55
Černilov 2022/2023 2301 585306,07
Černilov 2021/2022 170896205,38
Černilov 2020/2021 10400
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení