Bešík Tomáš

FK Černilov
Dres
8
zář 3, 2004
22 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 23, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
146
Hodnocení
5,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B dub 6, 2024 Sokol Malšova Lhota V 0 - 3 60 0 0 0 6,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina B bře 31, 2024 Sokol Zdelov V 3 - 1 95 0 1 0 6,7
  3. JAKO 1. B třída - skupina B bře 23, 2024 Sokol Javornice P 0 - 1 75 0 0 0 5,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina B říj 28, 2023 Slavoj Předměřice nad Labem V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  5. JAKO 1. B třída - skupina B říj 21, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 0 - 3 92 0 0 0 7,4
  6. JAKO 1. B třída - skupina B říj 14, 2023 Náchod "B" R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 8, 2023 Hronov R 3 - 3 25 0 0 0 6,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B zář 30, 2023 Spartak Opočno P 3 - 1 75 0 0 0 5,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina B zář 24, 2023 Slavoj Teplice nad Metují V 3 - 2 81 0 0 0 6,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina B zář 17, 2023 Velichovky P 5 - 1 70 0 0 0 5,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 146 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
146 146
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,60 5,60

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,62
Obdržené góly na hřišti
2 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,62
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 18 % Hodnocení 31 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 30146005,60
AGRO CS 6. liga 30146005,60
Černilov 2025/2026 3012 428305,55
AGRO CS 1. A třída 3012 428305,55
Černilov 2024/2025 3001 993206,12
AGRO CS 1. A třída 3001 993206,12
Černilov 2023/2024 2612 202106,55
Černilov 2022/2023 2301 585306,07
Černilov 2021/2022 170896205,38
Černilov 2020/2021 10400
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení