Škoda Martin

SK Spartak Hajnice
Dres
6
říj 16, 1982
43 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2022

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
12
Góly
7
V základní sestavě
5
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
633
Hodnocení
6,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Olympia Hradec Králové 1901 P 3 - 1 45 1 0 0 6,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 6 Sparta Úpice V 2 - 0 33 0 0 0 6,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 24 Sokol Železnice "B" P 5 - 1 67 1 0 0 6,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 16 Baník Rtyně V 1 - 0 69 0 0 0 7,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 9 Nová Paka R 1 - 1 28 0 0 0 5,7
  6. JAKO 1. B třída - skupina A dub 26 Chlumec nad Cidlinou "C" V 0 - 2 33 0 0 0 6,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 18 Dolní Kalná V 2 - 1 87 2 0 0 9,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 11 Sokol Nepolisy V 0 - 1 37 0 0 0 6,6
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 4 Sokol Dohalice V 5 - 0 90 1 0 0 8,5
  10. JAKO 1. B třída - skupina A bře 28 Vrchlabí "B" V 1 - 8 45 1 0 0 7,3
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 633 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
633 633
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,90 6,90

Útok

Góly
7 1,00
Góly ze hry
7 1,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,99
Obdržené góly na hřišti
11 1,56
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,43
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,28

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 90 % Hodnocení 52 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

4. liga
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 3011 198005,98
Jaroměř 2015/2016 2552 010105,67
2015/2016 Divize C 2552 010105,67
Celkem 5563 208105,84
5. liga
Jaroměř 2017/2018 2591 599606,55
Celkem 2591 599606,55
6. liga
Česká Skalice 2018/2019 – 2021/2022 51243 617316,64
Celkem 51243 617316,64
7. liga
Spartak Hajnice 2024/2025 – 2025/2026 35252 236007,01
Dvůr Králové nad Labem "B" 2016/2017 1190008,40
Celkem 36262 326007,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení