Škoda Martin

SK Spartak Hajnice
Dres
6
říj 16, 1982
43 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2022

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
12
Góly
7
V základní sestavě
5
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
633
Hodnocení
6,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 14, 2017 Vysoké Mýto P 1 - 2 48 0 0 0 5,4
  2. Fortuna Divize C čvn 10, 2017 Přední Kopanina V 1 - 2 30 0 0 0 5,9
  3. Fortuna Divize C čvn 4, 2017 Trutnov P 1 - 2 73 0 0 0 5,3
  4. Fortuna Divize C kvě 27, 2017 Sokol Živanice P 4 - 3 76 1 0 0 6,4
  5. Fortuna Divize C kvě 21, 2017 Kratonohy V 3 - 2 68 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C kvě 13, 2017 Pardubice P 1 - 1 30 0 0 0 6,4
  7. Fortuna Divize C kvě 7, 2017 Čáslav P 1 - 2 32 0 0 0 5,5
  8. Fortuna Divize C dub 29, 2017 Ústí nad Orlicí P 1 - 0 26 0 0 0 5,5
  9. Fortuna Divize C dub 23, 2017 Sparta Kutná Hora V 3 - 0 28 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Náchod V 1 - 2 20 0 0 0 6,1
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 633 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
633 633
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,90 6,90

Útok

Góly
7 1,00
Góly ze hry
7 1,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,99
Obdržené góly na hřišti
11 1,56
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,43
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,28

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 90 % Hodnocení 52 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Hajnice 2025/2026 127633006,90
Spartak Hajnice 2024/2025 23181 603007,06
Česká Skalice 2021/2022 137542016,61
Česká Skalice 2020/2021 52348006,74
Česká Skalice 2019/2020 56363008,00
Česká Skalice 2018/2019 2892 364306,39
AM GNOL 1. A třída 2892 364306,39
Jaroměř 2017/2018 2591 599606,55
Dvůr Králové nad Labem 2016/2017 3121 288006,06
Fortuna Divize C 3011 198005,98
Jaroměř 2015/2016 2552 010105,67
Divize C 2552 010105,67
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení