Kubelka Jaroslav

Konec kariéry
bře 12, 1987
39 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019

Zápasy
19
Góly
2
V základní sestavě
19
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 706
Hodnocení
6,03
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 26, 2018 Roudnice P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2018 Dobruška P 10 - 0 90 0 0 0 4,6
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2018 Tatran Hostinné P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 5, 2018 Bystřian Kunčice P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2018 Kratonohy "B" P 0 - 6 33 0 0 0 5,2
  6. AM GNOL 1. A třída dub 29, 2018 Slovan Broumov P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída dub 21, 2018 Sobotka P 0 - 6 90 0 1 0 4,4
  8. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2017 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 77 0 0 1 2,6
  9. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2017 Trutnov "B" P 4 - 2 88 0 0 0 5,3
  10. AM GNOL 1. A třída říj 22, 2017 Černilov P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
2018/2019 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 706 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
19 19
V základní sestavě
19 19
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 706 1 706
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,03 6,03

Útok

Góly
2 0,11
Góly ze hry
2 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
48 2,53
Obdržené góly na hřišti
47 2,48
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,05
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,11

Disciplína

Žluté karty
6 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 48 % Hodnocení 78 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 1921 706606,03
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 120946214,78
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 2862 320506,33
JAKO 1. A třída 2862 320506,33
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 3032 417606,11
1. A třída 3032 417606,11
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení