Kubelka Jaroslav

Konec kariéry
bře 12, 1987
39 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019

Zápasy
19
Góly
2
V základní sestavě
19
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 706
Hodnocení
6,03
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 9, 2019 Kopidlno V 3 - 5 93 1 0 0 8,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 1, 2019 Jiskra Kocbeře P 3 - 0 90 0 1 0 4,6
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 26, 2019 Vrchlabí "B" P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 18, 2019 Sokol Staré Buky P 3 - 5 97 0 0 0 5,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 4, 2019 Sokol Nemyčeves P 2 - 3 94 1 0 0 6,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina A dub 28, 2019 Dolní Kalná P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 13, 2019 Nová Paka V 3 - 5 94 0 0 0 6,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 6, 2019 Slavoj Skřivany V 4 - 0 91 0 1 0 7,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A bře 30, 2019 Dvůr Králové nad Labem "B" V 2 - 3 69 0 0 0 6,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina A bře 23, 2019 Tatran Hostinné V 5 - 2 90 0 0 0 7,0
2018/2019 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 706 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
19 19
V základní sestavě
19 19
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 706 1 706
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,03 6,03

Útok

Góly
2 0,11
Góly ze hry
2 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
48 2,53
Obdržené góly na hřišti
47 2,48
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,05
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,11

Disciplína

Žluté karty
6 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 48 % Hodnocení 78 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 1921 706606,03
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 120946214,78
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 2862 320506,33
JAKO 1. A třída 2862 320506,33
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 3032 417606,11
1. A třída 3032 417606,11
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení