Dres
15
dub 26, 1990
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
20
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
1 053
Hodnocení
6,06
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 11 Přepeře V 0 - 1 97 0 0 0 7,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 5 Vysoké Mýto R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Dobrovice R 1 - 1 49 0 1 0 5,3
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22 Čáslav P 1 - 2 34 0 0 0 6,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Náchod P 2 - 0 33 0 0 0 5,9
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Trutnov P 1 - 4 20 0 0 0 5,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 23, 2025 Hlinsko V 5 - 1 88 0 0 0 7,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Kosmonosy R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 9, 2025 Svitavy R 1 - 1 96 0 0 0 6,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Brandýs nad Labem V 3 - 4 27 0 1 0 5,5
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 053 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
1 053 1 053
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,06 6,06

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,37
Obdržené góly na hřišti
18 1,54
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,26

Disciplína

Žluté karty
2 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 21 % 53 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 56 %

Sezóny

4. liga
Spartak Police nad Metují 2025/2026 2001 053206,06
Náchod 2016/2017 – 2021/2022 108379 6421706,21
Celkem 1283710 6951906,19
5. liga
Červený Kostelec 2024/2025 111934306,15
Náchod 2015/2016 – 2024/2025 60394 9421117,40
Celkem 71405 8761417,21
6. liga
Náchod "B" 2016/2017 – 2021/2022 1213884307,13
Celkem 1213884307,13
7. liga
Náchod "B" 2023/2024 – 2024/2025 2621 224006,43
Celkem 2621 224006,43
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení