Dres
15
dub 26, 1990
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
20
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
1 053
Hodnocení
6,06
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 22, 2025 Přepeře P 0 - 1 23 0 0 0 5,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Horní Ředice P 0 - 4 16 0 0 0 5,9
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 0 6 0 0 0 –
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2025 Turnov P 6 - 0 72 0 0 0 5,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 4 - 0 73 0 0 0 7,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Chrudim R 2 - 2 72 0 0 0 6,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 6, 2025 Vysoké Mýto P 3 - 0 86 0 0 0 5,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2025 Dobrovice V 2 - 0 25 0 0 0 6,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 24, 2025 Čáslav P 4 - 0 13 0 0 0 5,9
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 17, 2025 Náchod V 3 - 2 32 0 0 0 6,6
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 053 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
1 053 1 053
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,06 6,06

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,37
Obdržené góly na hřišti
18 1,54
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,26

Disciplína

Žluté karty
2 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 21 % 53 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 56 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2025/2026 2001 053206,06
Červený Kostelec 2024/2025 111934306,15
Náchod 2024/2025 120480006,07
Náchod 2023/2024 182860006,58
Náchod 2021/2022 3152 747606,02
Fortuna Divize C 2842 518505,99
Náchod 2020/2021 87705007,65
Fortuna Divize C 87705007,65
Náchod 2019/2020 16101 455007,34
Fortuna Divize C 16101 455007,34
Náchod 2018/2019 31122 602406,26
Fortuna Divize C 2792 404306,14
Náchod 2017/2018 30322 624717,83
VOTROK Krajský přebor 26242 257617,87
Náchod 2016/2017 3082 650905,57
Fortuna Divize C 2972 560905,48
Náchod 2015/2016 30152 569507,15
VOTROK Krajský přebor 30152 569507,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení