Dres
15
dub 26, 1990
36 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 10, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
20
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
1 053
Hodnocení
6,06
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 18, 2025 Náchod V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 14, 2025 Libčany R 4 - 4 98 0 0 0 6,0
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Jiskra Hořice V 4 - 1 89 0 0 0 7,0
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 1 - 0 97 0 1 0 4,8
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2025 Dobruška P 3 - 5 95 0 1 0 4,6
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2025 Jaroměř P 4 - 0 56 0 0 0 5,1
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2025 Sokol Železnice V 3 - 2 95 1 1 0 7,5
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Sokol Třebeš V 1 - 2 95 0 0 0 6,9
  9. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2025 Týniště nad Orlicí V 2 - 1 95 0 0 0 6,8
  10. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2025 Česká Skalice R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 053 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
1 053 1 053
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,06 6,06

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,37
Obdržené góly na hřišti
18 1,54
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,26

Disciplína

Žluté karty
2 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 21 % 53 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 56 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2025/2026 2001 053206,06
Červený Kostelec 2024/2025 111934306,15
Náchod 2024/2025 120480006,07
Náchod 2023/2024 182860006,58
Náchod 2021/2022 3152 747606,02
Fortuna Divize C 2842 518505,99
Náchod 2020/2021 87705007,65
Fortuna Divize C 87705007,65
Náchod 2019/2020 16101 455007,34
Fortuna Divize C 16101 455007,34
Náchod 2018/2019 31122 602406,26
Fortuna Divize C 2792 404306,14
Náchod 2017/2018 30322 624717,83
VOTROK Krajský přebor 26242 257617,87
Náchod 2016/2017 3082 650905,57
Fortuna Divize C 2972 560905,48
Náchod 2015/2016 30152 569507,15
VOTROK Krajský přebor 30152 569507,15
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení