Materna Filip

Konec kariéry
čvc 30, 1990
36 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2022/2023

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
182
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2019 Červený Kostelec V 3 - 2 90 0 1 0 6,5
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2019 Jiskra Hořice P 6 - 2 90 0 1 0 4,5
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 77 0 0 0 5,1
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2019 Jaroměř V 3 - 6 90 0 0 0 7,0
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2019 Lázně Bělohrad P 1 - 0 94 0 1 0 4,8
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2019 Slavia Hradec Králové P 2 - 4 91 0 1 0 4,6
  8. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2019 Libčany P 5 - 1 90 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2019 Kostelec nad Orlicí P 0 - 1 91 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2019 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 0 79 0 0 1 4,5
2022/2023 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 182 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
182 182
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,98
Obdržené góly na hřišti
5 2,47
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,49
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,49

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 29 % 59 % Hodnocení 29 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 35 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2022/2023 20182006,10
Sobotka 2021/2022 2622 274505,88
AM GNOL 1. A třída 2622 274505,88
Sobotka 2020/2021 80729205,55
Sobotka 2019/2020 1511 358506,40
AM GNOL 1. A třída 1511 358506,40
Sobotka 2018/2019 2602 3111335,36
VOTROK Krajský přebor 2602 3111335,36
Jičín 2016/2017 3112 750506,24
Jičín 2015/2016 3002 557206,35
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení