Materna Filip

Konec kariéry
čvc 30, 1990
36 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2022/2023

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
182
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Sokol Třebeš "B" P 5 - 2 90 0 0 0 4,9
  2. AM GNOL 1. A třída srp 14, 2022 Trutnov "B" V 0 - 2 92 0 0 0 7,3
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Třebechovice pod Orebem P 7 - 2 91 0 0 0 4,9
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2022 Lázně Bělohrad V 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Česká Skalice P 2 - 1 83 0 0 0 5,2
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2022 Nový Hradec Králové V 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 15, 2022 Slovan Broumov V 3 - 4 93 0 0 0 6,8
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 7, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 5 - 3 92 0 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Trutnov "B" V 3 - 1 90 0 1 0 6,6
  10. AM GNOL 1. A třída dub 16, 2022 Sokol Nepolisy V 2 - 3 64 0 0 0 6,7
2022/2023 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 182 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
182 182
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 1,98
Obdržené góly na hřišti
5 2,47
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,49
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,49

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 29 % 59 % Hodnocení 29 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 35 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2022/2023 20182006,10
Sobotka 2021/2022 2622 274505,88
AM GNOL 1. A třída 2622 274505,88
Sobotka 2020/2021 80729205,55
Sobotka 2019/2020 1511 358506,40
AM GNOL 1. A třída 1511 358506,40
Sobotka 2018/2019 2602 3111335,36
VOTROK Krajský přebor 2602 3111335,36
Jičín 2016/2017 3112 750506,24
Jičín 2015/2016 3002 557206,35
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení