Friedl Martin

TJ Sokol Malšovice
Dres
12
úno 16, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
658
Hodnocení
7,23
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 3 Vysoká nad Labem V 1 - 0 94 1 0 0 8,6
  2. JAKO 7. liga - skupina B zář 19 Sokol Provodov V 5 - 1 91 1 0 0 8,6
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 12 Třebechovice pod Orebem V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 5 Spartak Police nad Metují "B" V 4 - 2 97 0 0 0 6,9
  5. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Spartak Opočno R 2 - 2 94 0 1 0 5,6
  6. JAKO 7. liga - skupina B srp 22 Spartak Kosičky V 2 - 1 95 0 0 0 6,9
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 16 Sokol Javornice V 2 - 4 93 0 0 0 7,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Častolovice V 2 - 4 92 0 0 0 7,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Sokol Javornice P 3 - 1 94 0 1 0 4,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 23 Slavoj Teplice nad Metují R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 658 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
658 658
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,23 7,23

Útok

Góly
2 0,27
Góly ze hry
2 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,74
Obdržené góly na hřišti
9 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,50
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 96 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 38 % Obrana 85 %

Sezóny

4. liga
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 130491105,99
Celkem 130491105,99
5. liga
Libčany 2016/2017 – 2021/2022 8866 798906,33
Celkem 8866 798906,33
6. liga
Libčany 2015/2016 22111 842007,22
2015/2016 1. A třída 22111 842007,22
Celkem 22111 842007,22
7. liga
Sokol Malšovice 2022/2023 – 2026/2027 3653 015506,14
Celkem 3653 015506,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení