Friedl Martin

TJ Sokol Malšovice
Dres
12
úno 16, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
658
Hodnocení
7,23
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C lis 17, 2019 Polaban Nymburk V 2 - 5 5 0 0 0 –
  2. Fortuna Divize C lis 10, 2019 Sparta Kutná Hora V 1 - 0 29 0 1 0 5,7
  3. Fortuna Divize C lis 2, 2019 Vysoké Mýto P 4 - 1 45 0 0 0 5,8
  4. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Poříčany V 2 - 0 23 0 0 0 6,3
  5. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Náchod P 2 - 1 13 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C říj 6, 2019 Kolín V 3 - 2 12 0 0 0 5,9
  7. Fortuna Divize C zář 29, 2019 Benátky nad Jizerou P 2 - 1 77 0 0 0 5,3
  8. Fortuna Divize C zář 22, 2019 Sokol Libiš P 1 - 2 97 0 0 0 5,3
  9. Fortuna Divize C zář 15, 2019 Hlinsko P 2 - 1 26 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C zář 8, 2019 Velké Hamry V 4 - 2 12 0 0 0 6,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 658 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
658 658
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,23 7,23

Útok

Góly
2 0,27
Góly ze hry
2 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,74
Obdržené góly na hřišti
9 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,50
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 96 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 38 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 72658107,23
Sokol Malšovice 2025/2026 1801 343306,05
Sokol Malšovice 2022/2023 1131 014105,57
Libčany 2021/2022 2121 456305,96
Libčany 2020/2021 40352005,68
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 130491105,99
Fortuna Divize C 130491105,99
Libčany 2018/2019 2201 688006,55
Libčany 2017/2018 1311 071106,33
Libčany 2016/2017 2832 231506,51
Libčany 2015/2016 22111 842007,22
1. A třída 22111 842007,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení