Friedl Martin

TJ Sokol Malšovice
Dres
12
úno 16, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
658
Hodnocení
7,23
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. MIACOM Krajský přebor srp 14, 2021 Kostelec nad Orlicí V 8 - 1 91 0 0 0 7,3
  2. VOTROK Krajský přebor říj 10, 2020 Dobruška P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  3. VOTROK Krajský přebor říj 3, 2020 Vrchlabí V 2 - 1 75 0 0 0 6,4
  4. VOTROK Krajský přebor zář 5, 2020 Jičín V 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  5. VOTROK Krajský přebor srp 30, 2020 Spartak Police nad Metují P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2019 Lázně Bělohrad V 3 - 1 90 0 0 0 7,0
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2019 Slavia Hradec Králové P 5 - 2 90 0 0 0 5,1
  8. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Jičín V 2 - 3 94 0 0 0 6,8
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 19, 2019 Vrchlabí V 1 - 1 91 0 0 0 6,1
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2019 Cidlina Nový Bydžov V 4 - 1 86 0 0 0 7,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 658 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
658 658
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,23 7,23

Útok

Góly
2 0,27
Góly ze hry
2 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,74
Obdržené góly na hřišti
9 1,23
Rozdíl skóre na hřišti
11 1,50
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 96 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 38 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 72658107,23
Sokol Malšovice 2025/2026 1801 343306,05
Sokol Malšovice 2022/2023 1131 014105,57
Libčany 2021/2022 2121 456305,96
Libčany 2020/2021 40352005,68
Dvůr Králové nad Labem 2019/2020 130491105,99
Fortuna Divize C 130491105,99
Libčany 2018/2019 2201 688006,55
Libčany 2017/2018 1311 071106,33
Libčany 2016/2017 2832 231506,51
Libčany 2015/2016 22111 842007,22
1. A třída 22111 842007,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení