Tobiaš Ondřej

Bez angažmá
kvě 11, 1993
33 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
12
Odehrané minuty
432
Hodnocení
5,89
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 12, 2016 Slavia Hradec Králové P 1 - 3 90 0 0 0 5,1
  2. VOTROK Krajský přebor kvě 15, 2016 Slovan Broumov P 3 - 4 72 0 0 0 6,1
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2016 Nové Město nad Metují V 2 - 2 92 0 0 0 6,0
  4. VOTROK Krajský přebor dub 17, 2016 Vysoká nad Labem V 3 - 1 92 1 1 0 7,6
  5. VOTROK Krajský přebor lis 1, 2015 Sokol Provodov P 1 - 4 105 1 0 0 5,9
  6. VOTROK Krajský přebor říj 17, 2015 Jičín V 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  7. VOTROK Krajský přebor říj 11, 2015 Slovan Broumov V 2 - 3 92 1 0 0 7,9
  8. VOTROK Krajský přebor říj 4, 2015 Týniště nad Orlicí V 8 - 2 65 0 0 0 7,1
  9. VOTROK Krajský přebor zář 19, 2015 Kratonohy P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  10. VOTROK Krajský přebor zář 12, 2015 Vysoká nad Labem P 6 - 2 67 0 0 0 5,2
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 432 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
12 12
Odehrané minuty
432 432
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,89 5,89

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,63
Obdržené góly na hřišti
4 0,83
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,21
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,21

Disciplína

Žluté karty
5 1,04
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 30 % Hodnocení 33 % Vytíženost Disciplína 2 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2024/2025 140432505,89
Turnov 2023/2024 2211 448815,87
Fortuna Divize C 2211 448815,87
Turnov 2022/2023 2811 751905,84
Fortuna Divize C 2811 751905,84
Trutnov 2020/2021 80269205,95
Fortuna Divize C 70177105,99
Trutnov 2019/2020 1010006,00
Trutnov 2018/2019 2862 5471106,10
Fortuna Divize C 2862 5471106,10
Trutnov 2017/2018 3533 016706,09
Fortuna Divize C 3032 630506,09
Trutnov 2016/2017 3022 090905,93
Fortuna Divize C 2621 728805,89
Trutnov 2015/2016 3532 528805,98
Divize C 2501 671705,89
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení