Tobiaš Ondřej

Bez angažmá
kvě 11, 1993
33 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
12
Odehrané minuty
432
Hodnocení
5,89
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída srp 22, 2020 Sobotka V 1 - 1 92 0 1 0 5,7
  2. AM GNOL 1. A třída bře 25, 2018 Sparta Úpice P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída bře 10, 2018 Tatran Hostinné V 7 - 1 45 0 0 0 7,0
  4. AM GNOL 1. A třída lis 25, 2017 Týniště nad Orlicí P 5 - 2 92 0 1 0 4,6
  5. AM GNOL 1. A třída říj 15, 2017 Černilov V 1 - 0 91 0 0 0 7,1
  6. AM GNOL 1. A třída říj 1, 2017 Bystřian Kunčice V 3 - 0 64 0 1 0 6,8
  7. JAKO 1. A třída čvn 17, 2017 Sobotka V 6 - 2 90 0 1 0 6,7
  8. JAKO 1. A třída kvě 7, 2017 Sokol Nepolisy P 3 - 3 90 0 0 0 6,0
  9. JAKO 1. A třída dub 30, 2017 Sokol Třebeš P 4 - 2 90 0 0 0 5,1
  10. JAKO 1. A třída dub 16, 2017 Lokomotiva Hradec Králové V 3 - 2 92 0 0 0 6,9
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 432 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
12 12
Odehrané minuty
432 432
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,89 5,89

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,63
Obdržené góly na hřišti
4 0,83
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,21
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,21

Disciplína

Žluté karty
5 1,04
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 30 % Hodnocení 33 % Vytíženost Disciplína 2 % Obrana 79 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2024/2025 140432505,89
Turnov 2023/2024 2211 448815,87
Fortuna Divize C 2211 448815,87
Turnov 2022/2023 2811 751905,84
Fortuna Divize C 2811 751905,84
Trutnov 2020/2021 80269205,95
Fortuna Divize C 70177105,99
Trutnov 2019/2020 1010006,00
Trutnov 2018/2019 2862 5471106,10
Fortuna Divize C 2862 5471106,10
Trutnov 2017/2018 3533 016706,09
Fortuna Divize C 3032 630506,09
Trutnov 2016/2017 3022 090905,93
Fortuna Divize C 2621 728805,89
Trutnov 2015/2016 3532 528805,98
Divize C 2501 671705,89
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení