Mládek Radek

Konec kariéry
zář 1, 1995
31 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2019/2020

Zápasy
15
Góly
14
V základní sestavě
15
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 339
Hodnocení
6,99
Žluté karty
8
Červené karty
1

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 11, 2016 Jičín V 3 - 2 89 1 0 0 7,7
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 5, 2016 Slovan Broumov P 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 28, 2016 Týniště nad Orlicí V 3 - 3 90 1 0 0 7,1
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 14, 2016 Červený Kostelec V 2 - 1 91 0 0 0 6,8
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 7, 2016 Vysoká nad Labem V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 1, 2016 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 1 - 1 91 1 1 0 6,9
  7. VOTROK Krajský přebor dub 23, 2016 Trutnov "B" V 5 - 0 40 1 0 0 7,3
  8. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2016 Sokol Provodov V 2 - 1 6 0 0 0 –
  9. VOTROK Krajský přebor dub 2, 2016 Náchod V 0 - 1 13 0 1 0 5,7
  10. VOTROK Krajský přebor bře 26, 2016 Kostelec nad Orlicí V 0 - 0 84 0 0 0 6,3
2019/2020 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 339 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 339 1 339
Kapitánem
15 15
Hodnocení
6,99 6,99

Útok

Góly
14 0,94
Góly ze hry
8 0,54
Góly z penalt
6 0,40

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
37 2,49
Obdržené góly na hřišti
23 1,55
Rozdíl skóre na hřišti
14 0,94
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,20

Disciplína

Žluté karty
8 0,54
Červené karty
1 0,07

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 93 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2019/2020 15141 339816,99
AM GNOL 1. A třída 15141 339816,99
Týniště nad Orlicí 2018/2019 30182 7401006,66
AM GNOL 1. A třída 30182 7401006,66
Týniště nad Orlicí 2017/2018 28252 5421006,85
AM GNOL 1. A třída 28252 5421006,85
Týniště nad Orlicí 2016/2017 1291 082207,33
JAKO 1. A třída 1291 082207,33
Kratonohy 2016/2017 50210005,62
Fortuna Divize C 50210005,62
Kratonohy 2015/2016 26112 007607,12
VOTROK Krajský přebor 26112 007607,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení