Mládek Radek

Konec kariéry
zář 1, 1995
31 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2019/2020

Zápasy
15
Góly
14
V základní sestavě
15
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 339
Hodnocení
6,99
Žluté karty
8
Červené karty
1

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída lis 16, 2019 Roudnice P 2 - 2 91 2 1 0 7,1
  2. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2019 Nové Město nad Metují V 6 - 1 90 0 0 0 7,2
  3. AM GNOL 1. A třída lis 3, 2019 Náchod "B" V 1 - 5 90 1 0 0 8,7
  4. AM GNOL 1. A třída říj 27, 2019 Česká Skalice V 3 - 0 93 1 1 0 8,2
  5. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Sokol Nepolisy V 3 - 4 95 3 0 0 10,0
  6. AM GNOL 1. A třída říj 13, 2019 Trutnov "B" V 5 - 1 90 3 1 0 9,7
  7. AM GNOL 1. A třída říj 5, 2019 Sobotka P 2 - 2 90 1 0 0 7,0
  8. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2019 Bystřian Kunčice V 1 - 1 91 1 1 0 6,6
  9. AM GNOL 1. A třída zář 21, 2019 Třebechovice pod Orebem P 2 - 1 93 0 1 0 4,9
  10. AM GNOL 1. A třída zář 15, 2019 Jaroměř P 0 - 0 92 0 1 0 5,9
2019/2020 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 339 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 339 1 339
Kapitánem
15 15
Hodnocení
6,99 6,99

Útok

Góly
14 0,94
Góly ze hry
8 0,54
Góly z penalt
6 0,40

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
37 2,49
Obdržené góly na hřišti
23 1,55
Rozdíl skóre na hřišti
14 0,94
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,20

Disciplína

Žluté karty
8 0,54
Červené karty
1 0,07

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 85 % 93 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Týniště nad Orlicí 2019/2020 15141 339816,99
AM GNOL 1. A třída 15141 339816,99
Týniště nad Orlicí 2018/2019 30182 7401006,66
AM GNOL 1. A třída 30182 7401006,66
Týniště nad Orlicí 2017/2018 28252 5421006,85
AM GNOL 1. A třída 28252 5421006,85
Týniště nad Orlicí 2016/2017 1291 082207,33
JAKO 1. A třída 1291 082207,33
Kratonohy 2016/2017 50210005,62
Fortuna Divize C 50210005,62
Kratonohy 2015/2016 26112 007607,12
VOTROK Krajský přebor 26112 007607,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení