Benda Lukáš

Bez angažmá
pro 1, 1995
30 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
597
Hodnocení
6,81
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C kvě 20, 2023 Ústí nad Orlicí R 0 - 0 28 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Hlinsko V 0 - 3 3 0 0 0 –
  3. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 5 - 2 17 0 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C kvě 3, 2023 Čáslav P 4 - 2 16 0 0 0 5,9
  5. Fortuna Divize C dub 29, 2023 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 1 11 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C dub 22, 2023 Letohrad V 2 - 0 17 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C dub 8, 2023 Trutnov R 2 - 2 20 0 0 0 6,6
  8. Fortuna Divize C dub 1, 2023 Brandýs nad Labem P 4 - 2 46 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Dobrovice R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  10. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Slovan Liberec P 3 - 1 66 0 0 0 5,1
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 597 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
597 597
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,81 6,81

Útok

Góly
3 0,45
Góly ze hry
3 0,45
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,56
Obdržené góly na hřišti
10 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
7 1,06
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 94 % 96 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 53 %

Sezóny

Ročníky
Solnice 2024/2025 83597006,81
Vysoké Mýto 2022/2023 171576005,95
Fortuna Divize C 171576005,95
Vysoké Mýto 2021/2022 112491006,36
Fortuna Divize C 112491006,36
Vysoké Mýto 2020/2021 70138105,96
Fortuna Divize C 70138105,96
Vysoké Mýto 2019/2020 113276106,46
Fortuna Divize C 113276106,46
Vysoké Mýto 2018/2019 143762106,34
Fortuna Divize C 143762106,34
Vysoké Mýto 2017/2018 2551 489006,52
Fortuna Divize C 2551 489006,52
Vysoké Mýto 2016/2017 153621006,56
Fortuna Divize C 153621006,56
Vysoké Mýto 2015/2016 232565006,06
Divize C 232565006,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení