Benda Lukáš

Bez angažmá
pro 1, 1995
30 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
597
Hodnocení
6,81
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Týniště nad Orlicí V 1 - 2 57 1 0 0 8,1
  2. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2025 Česká Skalice V 5 - 2 92 1 0 0 8,1
  3. VOTROK Krajský přebor dub 19, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor dub 13, 2025 Jičín R 2 - 2 45 0 0 0 5,7
  5. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2025 Červený Kostelec V 5 - 0 45 1 0 0 8,4
  6. VOTROK Krajský přebor bře 29, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 1 - 3 75 0 0 0 6,9
  7. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2025 Vysoká nad Labem V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
  8. VOTROK Krajský přebor bře 15, 2025 Náchod P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 597 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
597 597
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,81 6,81

Útok

Góly
3 0,45
Góly ze hry
3 0,45
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,56
Obdržené góly na hřišti
10 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
7 1,06
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 94 % 96 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 53 %

Sezóny

Ročníky
Solnice 2024/2025 83597006,81
Vysoké Mýto 2022/2023 171576005,95
Fortuna Divize C 171576005,95
Vysoké Mýto 2021/2022 112491006,36
Fortuna Divize C 112491006,36
Vysoké Mýto 2020/2021 70138105,96
Fortuna Divize C 70138105,96
Vysoké Mýto 2019/2020 113276106,46
Fortuna Divize C 113276106,46
Vysoké Mýto 2018/2019 143762106,34
Fortuna Divize C 143762106,34
Vysoké Mýto 2017/2018 2551 489006,52
Fortuna Divize C 2551 489006,52
Vysoké Mýto 2016/2017 153621006,56
Fortuna Divize C 153621006,56
Vysoké Mýto 2015/2016 232565006,06
Divize C 232565006,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení