Dres
3
říj 20, 1997
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 5, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
651
Hodnocení
5,34
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 11 Slovan Broumov P 2 - 0 92 0 1 0 4,6
  2. AGRO CS 6. liga zář 27 Sokol Třebeš "B" V 2 - 3 94 0 0 0 6,9
  3. AGRO CS 6. liga zář 19 Spartak Hajnice P 1 - 0 92 0 1 0 4,8
  4. AGRO CS 6. liga zář 12 Bystřian Kunčice R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  5. AGRO CS 6. liga zář 6 Nové Město nad Metují P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  6. AGRO CS 6. liga srp 29 Nový Hradec Králové P 1 - 4 92 0 0 0 5,0
  7. AGRO CS 6. liga srp 15 Sokol Stěžery P 0 - 2 95 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 7 Sokol Provodov P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Třebechovice pod Orebem V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24 Náchod "B" R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 651 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
651 651
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,34 5,34

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,83
Obdržené góly na hřišti
15 2,07
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −1,24
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,28
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 10 % 9 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 19 % Obrana 40 %

Sezóny

5. liga
Slavia Hradec Králové 2016/2017 – 2019/2020 5204 2621506,03
Celkem 5204 2621506,03
6. liga
Slavoj Předměřice nad Labem 2026/2027 70651205,34
Celkem 70651205,34
7. liga
Slavoj Předměřice nad Labem 2023/2024 – 2025/2026 6775 5901006,50
Celkem 6775 5901006,50
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení