Dres
12
led 2, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
641
Hodnocení
5,87
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 9, 2024 Třebechovice pod Orebem V 6 - 0 90 0 1 0 7,1
  2. 1. A třída čvn 2, 2024 Sokol Stěžery V 0 - 6 90 0 0 0 7,5
  3. 1. A třída kvě 26, 2024 Nové Město nad Metují V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  4. 1. A třída kvě 18, 2024 Nový Hradec Králové R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
  5. 1. A třída kvě 12, 2024 Slovan Broumov V 8 - 2 93 0 1 0 6,8
  6. 1. A třída kvě 8, 2024 Bystřian Kunčice P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  7. 1. A třída kvě 4, 2024 Roudnice R 1 - 1 94 0 1 0 5,7
  8. 1. A třída dub 28, 2024 Trutnov "B" V 3 - 1 96 0 0 0 7,1
  9. 1. A třída dub 21, 2024 Vrchlabí R 1 - 1 94 0 0 0 6,0
  10. 1. A třída dub 14, 2024 Sokol Třebeš "B" V 4 - 1 91 0 0 0 7,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 641 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
641 641
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,87 5,87

Útok

Góly
2 0,28
Góly ze hry
2 0,28
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,83
Obdržené góly na hřišti
18 2,53
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,70
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 32 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 40 % Obrana 20 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2026/2027 72641105,87
5. liga 72641105,87
Sokol Železnice 2025/2026 2051 727406,21
Sokol Železnice 2024/2025 2532 244606,15
Sokol Železnice 2023/2024 2942 684706,78
1. A třída 2942 684706,78
Sokol Železnice 2022/2023 2522 140616,59
AM GNOL 1. A třída 2522 140616,59
Sokol Železnice 2021/2022 2652 374207,15
Sokol Železnice 2020/2021 83727107,33
Sokol Železnice 2019/2020 124922206,56
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení