Dres
12
led 2, 1998
28 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2019

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
641
Hodnocení
5,87
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 11 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 4 93 1 1 0 4,8
  2. 5. liga říj 3 Týniště nad Orlicí P 3 - 0 97 0 0 0 5,0
  3. 5. liga zář 27 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 5 - 0 72 0 0 0 7,4
  4. 5. liga srp 30 Lázně Bělohrad R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  5. 5. liga srp 23 Česká Skalice P 6 - 2 94 0 0 0 4,8
  6. 5. liga srp 16 Vrchlabí V 3 - 1 94 1 0 0 8,0
  7. 5. liga srp 9 Jiskra Hořice P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14 Vrchlabí "B" P 2 - 1 96 1 1 0 5,8
  9. STARMON Krajský přebor čvn 7 Vrchlabí V 4 - 2 94 1 1 0 7,6
  10. STARMON Krajský přebor kvě 31 Červený Kostelec V 3 - 0 74 1 0 0 8,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 641 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
641 641
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,87 5,87

Útok

Góly
2 0,28
Góly ze hry
2 0,28
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 1,83
Obdržené góly na hřišti
18 2,53
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,70
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 32 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 40 % Obrana 20 %

Sezóny

5. liga
Sokol Železnice 2024/2025 – 2026/2027 4884 3261006,11
Celkem 4884 3261006,11
6. liga
Sokol Železnice 2022/2023 – 2023/2024 5464 8241316,69
2023/2024 1. A třída 2942 684706,78
Celkem 5464 8241316,69
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení