Motl David

Bez angažmá
led 21, 1995
31 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
29
Góly
10
V základní sestavě
28
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 560
Hodnocení
6,60
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Libčany P 1 - 4 91 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Jiskra Hořice V 0 - 3 92 0 0 0 7,4
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 1 88 1 1 0 7,4
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Dobruška V 0 - 4 93 1 1 0 8,0
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2025 Jaroměř R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2025 Sokol Železnice R 2 - 2 97 1 0 0 7,0
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2025 Sokol Třebeš R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Týniště nad Orlicí V 1 - 2 94 0 0 0 6,8
  9. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2025 Česká Skalice V 5 - 2 92 1 0 0 8,1
  10. VOTROK Krajský přebor dub 19, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 69 0 0 0 5,1
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 560 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 560 2 560
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
10 0,35
Góly ze hry
5 0,18
Góly z penalt
5 0,18

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
60 2,11
Obdržené góly na hřišti
39 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
21 0,74
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,35

Disciplína

Žluté karty
4 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 93 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 63 %

Sezóny

4. liga
Vysoké Mýto 2015/2016 – 2017/2018 6963 748806,18
2015/2016 Divize C 2852 078306,29
Celkem 6963 748806,18
5. liga
Solnice 2022/2023 – 2024/2025 80327 0031116,85
Celkem 80327 0031116,85
6. liga
Solnice 2020/2021 – 2021/2022 34193 115417,64
Celkem 34193 115417,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení