Motl David

Bez angažmá
led 21, 1995
31 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
29
Góly
10
V základní sestavě
28
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 560
Hodnocení
6,60
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 0 22 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Zbuzany 1953 P 1 - 3 17 0 0 0 5,7
  3. Fortuna Divize C kvě 19, 2018 Letohrad P 1 - 0 29 0 0 0 5,9
  4. Fortuna Divize C kvě 5, 2018 Čechie Vykáň V 3 - 2 26 0 0 0 6,5
  5. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Sokol Živanice V 0 - 1 11 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C lis 18, 2017 Spartak Chrastava V 5 - 1 67 0 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Admira Praha P 2 - 1 18 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 0 23 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Letohrad V 2 - 0 23 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C říj 15, 2017 Kolín V 2 - 3 24 0 0 0 6,5
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 560 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 560 2 560
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
10 0,35
Góly ze hry
5 0,18
Góly z penalt
5 0,18

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
60 2,11
Obdržené góly na hřišti
39 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
21 0,74
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,35

Disciplína

Žluté karty
4 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 93 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Solnice 2024/2025 29102 560406,60
VOTROK Krajský přebor 29102 560406,60
Solnice 2023/2024 26102 304307,05
VOTROK Krajský přebor 26102 304307,05
Solnice 2022/2023 25122 139416,94
Solnice 2021/2022 25132 297317,69
AM GNOL 1. A třída 25132 297317,69
Solnice 2020/2021 96818107,50
Vysoké Mýto 2017/2018 140415006,21
Fortuna Divize C 140415006,21
Vysoké Mýto 2016/2017 2711 255506,05
Fortuna Divize C 2711 255506,05
Vysoké Mýto 2015/2016 2852 078306,29
Divize C 2852 078306,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení