Motl David

Bez angažmá
led 21, 1995
31 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
29
Góly
10
V základní sestavě
28
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 560
Hodnocení
6,60
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Roudnice V 1 - 2 94 1 0 0 8,4
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Lázně Bělohrad V 0 - 4 80 0 2 1 5,4
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 22, 2022 Česká Skalice P 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2022 Nový Hradec Králové V 1 - 3 91 1 0 0 8,1
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2022 Slovan Broumov V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  6. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 0 - 5 90 0 0 0 7,5
  7. AM GNOL 1. A třída dub 17, 2022 Trutnov "B" V 0 - 2 91 0 0 0 7,3
  8. AM GNOL 1. A třída dub 10, 2022 Sokol Nepolisy V 5 - 1 90 1 1 0 7,8
  9. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Sobotka V 0 - 7 92 1 0 0 8,6
  10. AM GNOL 1. A třída bře 27, 2022 Týniště nad Orlicí V 2 - 1 94 1 0 0 8,3
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 560 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 560 2 560
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
10 0,35
Góly ze hry
5 0,18
Góly z penalt
5 0,18

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
60 2,11
Obdržené góly na hřišti
39 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
21 0,74
Zápasy bez obdrženého gólu
10 0,35

Disciplína

Žluté karty
4 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 93 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Solnice 2024/2025 29102 560406,60
VOTROK Krajský přebor 29102 560406,60
Solnice 2023/2024 26102 304307,05
VOTROK Krajský přebor 26102 304307,05
Solnice 2022/2023 25122 139416,94
Solnice 2021/2022 25132 297317,69
AM GNOL 1. A třída 25132 297317,69
Solnice 2020/2021 96818107,50
Vysoké Mýto 2017/2018 140415006,21
Fortuna Divize C 140415006,21
Vysoké Mýto 2016/2017 2711 255506,05
Fortuna Divize C 2711 255506,05
Vysoké Mýto 2015/2016 2852 078306,29
Divize C 2852 078306,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení